دریافت USB Disk Security 6.5.0.0 +سریال

index

نرم افزار USB Disk Security حمایت ۱۰۰% توسط درایو USB را بر ضد نرم افزارهای مخرب برای کامپیوتر شما ارایه می کند. در صورتی که نرم افزارهای دیگر قادر به حمایت ۹۰%از سیستم شما نمی باشند و نمی توانند برای حفاظت از کامپیوترهای آفلاین موثر واقع شوند ونیازمند آن هستند که به صورت مرتب نرم افزار را بروزرسانی کنیم.

هنگامی که ویروس یا کرم جدیدی وارد سیستم شما می شود سایر ضد ویروسها نیاز پیدا می کنند بروزرسانی نرم افزار را انجام دهند و باعث می شود که آسیب پذیری سیستم شما کم شود ولی USB Disk Security با استفاده از تکنیک جدید و کار آمد بدون نیاز به UPDATE کردن قادر خواهد بود از سیستم شما در برابر هر گونه خطری حفاظت کند.

USB Disk Security از تکنیک پیشرفته ای برای حمایت و بلاک کردن بدافزارها از طریق درایو USB استقاده می کند. تعداد کمی نرم افزار ضد ویروس هستند که بتوانند مانند USB Disk Security حمایت کامل را توسط درایو USB برای شما فراهم کنند.

هنگام مقایسه USB Disk Security با دیگر نرم افزارهای ضد ویروس متوجه خواهید شد که این نرم افزار از کوچکترین نرم افزارهای
ضد ویروس می باشد و در عین حال برای SCAN کردن و پاک کردن ویروسها کمترین مقدار رم را برای انجام این منظور مورد استفاده قرار می دهد.
USB Disk Security بهترین ضد ویروسی است که قادر به حمایت از کامپیوتر در حالت افلاین بدون نیاز به بروزرسانی خود می باشد .

همچنین این نرم افزار سازگاری کامل با دیگر نرم افزارها را دارد در صورتی که در اکثر موارد شما نمی توانید همزمان از دو نرم افزار ضد ویروس بر روی کامپیوتر خود استفاده کنید و موجب می گردد که امنیت کامپیوتر شما کم شود در صورتی که شما با استفاده از این نرم افزار می توانید همزمان دو نرم افزارضد ویروس بر روی سیستم خود داشته باشید.

استفاده از این نرم افزار باعث کاهش سرعت سیستم شما نمی شود . برای مثال فایل SETUP این نرم افزار ۵ MB حجم دارد و این برنامه فقط ۱ تا ۷ مگابایت از رم کامپیوتر شما را مورد استفاده قرار می دهد.
برای استفاده از این نرم افزار نیاز به یک حافظه USB دارید تا بتوانید توسط ان از سیستم خود حفاطت نموده و برنامه را توسط ان اجرا کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار USB Disk Security :

۱- حمایت ۱۰۰% بر ضد بدافزارها , ویروسها و نرم افزارهای جاسوسی توسط حافظه USB

۲- بهترین و مطمئن ترین راه حل برای حمایت از کامپیوتر در حالت افلاین

۳- سریعترین وکوچکترین نرم افزار ضد ویروس در حال حاضر

۴- سازگاری و هماهنگی با سایر نرم افزارها

۵-همراه با سریال برای فعال سازی برنامه

برای دریافت فایل بررویUSBGuard کلیک نمایید.

برای دریافت لینک کمکی فایل برروی این لینک کلیک نمایید.

بروز شده در تاریخ : ۲۰۱۵/۰۲/۰۶

۰۹
آذر ۱۳۹۳
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.